Hírek

10 emberrel nehéz

Létrehozva: 2015.04.28 20:55 módosítva: 2015.04.28 21:08 Készítette : KF Kézilabda Kategória : Hírek

Nem jött össze a bravúr, beleszaladtunk egy pofonba a Pénzügyőr ellen és ezzel visszacsúsztunk a 11. helyre. Emellett a szezonban már nem sok jó következik, ugyanis a bajnokság legjobb 4 együttese a végére maradt. Egyet letudtunk vasárnap.

Tovább

KEFO vs. Pénzügyőr SE - Mi vagyunk a főpróba

A hétvége minden napján játszik a KEFO. Vasárnap az NB II-es felnőtt és junior csapat tagjai lépnek pályára, ellenfelük a Pénzügyőr lesz. Egyik garnitúránknak sem lesz egyszerű feladata, ugyanis vendégeink juniorjai az első míg felnőtt játékosai a negyedik helyen állnak a bajnokságban.

Tovább

KEFO II vs. Kecel - Tét az előrelépés

Az előző posztunkoban már fejtegettük, hogy a megyei bajnokságban, miként tudnánk előre lépni. Szombaton az elméletet átültethetjük a gyakorlatba. A Kecel látogat hozzánk, akik a szezonban jól muzsikálnak. Jelenleg az 5. helyen állnak, és igen gólerős játékot mutatnak be, ugyanis 442 góljukkal, a harmadik legeredményesebb csapatnak mondhatják magukat a bajnokságban.

Tovább

Győzedelmes hétvége

Sikeres hétvégén vagyunk túl. Szombaton pályára lépett megyei együttesünk is, és - az NB II-es csapathoz hasonlóan - győztesként hagyták el azt, ezzel megszerezve első győzelmüket a bajnokságban.