Egygólos vereség a megyei derbin!

Egygólos vereség a Soltvadkert csapatától a megyei derbin!

A Kecskeméti Főiskola Megyei csapata 2015. március 7. szombaton fogadta a Soltvadkerti  KUSE csapatát a Tőrös Olga sportcsarnokban. A KEFO csapat kemény, szoros meccsre számított ez számítás be is igazolódott, hiszen az első félidő szoros eredménnyel ért végett 9-12 arányban.  A kecskeméti fiúkat nem tántorította el a félidei eredmény, köszönhetően Csendőr Gábornak aki, a szünetben helyre rázta a csapatott. Ez meg is látszódott az eredményen, és a csapattagok játékán is.

Itt kell kiemelni Hegyi Jánost, aki több soron is megakadályozta a Soltvadkertiek támadásait. A csapat teljesítménye mutatta, hogy a második félidőben a Soltvadkert csapata, nem tudott meglépni az eredménnyel, kimondhatjuk megszenvedtek a győzelemért, hiszen az utolsó másodpercekben lőtték meg a győztes gólt. Így nyert a Soltvadkert 18-17-re. A mérkőzés legeredményesebb játékosát a vereség ellenére is a kecskemétiek adták, Endrész Viktor személyében. A Kecskemétieknek nem lehet semmi panaszuk a vereség ellenére sem, hiszen az idei szezon egyik legjobb meccsét játszották. Ezzel a mentalitással a soron lévő bajnokin mérkőzésen meglehet a következő bajnoki pontok egyike.